Toužíte ochutnat krásu létání? 

Pak je pro Vás seznamovací vyhlídkový let přímo stvořený. Posaďte se do kokpitu sami s pilotem. Budete mít veškeré ovládání před sebou a můžete si tak plně vychutnat pohled z výšky na Českou krajinu. Vžijte se do role pilota a převezměte na chvíli řízení letadla. Vyzkoušíte si zatáčky, stoupání, klesání, navigaci a orientaci v 3D prostoruCelý let Vám rádi přizpůsobíme dle Vašich přání.

Preferujeme osobní přístup a diskrétnost. Domluvíme se společně na termínu s nejklidnějším počasí a přizpůsobíme let tak, abyste ani nepoznali, že jste 1000 metrů nad zemí.

Létáme na moderních dvoumístných letadlech, která jsou určena pro rekreační, kondiční nebo zábavné lety. Jde o tzv. dolnoplošníky, takže vynikající výhled z kabiny ještě umocní Váš zážitek.

 

Létáme od svítání do západu slunce podle potřeb našich zákazníků.

CENÍK

Seznamovací let

20 min


1.890,-Kč

Seznamovací let

30 min


2.790,-Kč

Navigační let

40 min


3.790,-Kč

Navigační let

60 min


4.990,-Kč

Při objednání více poukazů najednou a na delší lety než 60 minut připravíme speciální nabídku - kontaktujte nás zde.
Dobu letu počítáme od vzletu do přistání. Ceny letů jsou uvedeny včetně DPH.

PODROBNOSTI O LETECH

SEZNAMOVACÍ LETY

20 min příprava a instruktáž před letem
20 min/30 min letu pro 1 osobu
20 min rozbor po letu

 


Před letem se dozvíte v krátkosti informace o letišti, letadle a jeho fungování, navigaci a mapách, radiokomunikaci apod..

Během samotného letu se podíváte do zajímavých míst v blízkosti Hradce Králové/ Ostravy/ Frýdlantu n. O. a vyzkoušíte si řízení letadla. Během letu je možné fotit i natáčet na vlastní zařízení.

Při poletovém rozboru Vám rádi odpovíme Vaše další otázky týkající se létání.

NAVIGAČNÍ LETY

40 min příprava a instruktáž před letem
40 min/60 min letu pro 1 osobu
20 min rozbor po letu

 


Před letem se dozvíte podrobné informace o letišti, letadle a jeho fungování, navigaci a mapách, radiokomunikaci apod.. Společně s pilotem si zakreslíte trať do mapy a vytvoříte navigační štítek potřebný pro let. Mapa i štítek Vám zůstane jako suvenýr.

Během samotného letu se podíváte nad Beskydy nebo Východní Čechy. Také si vyzkoušíte řízení letadla. Během letu je možné pořizovat snímky i videozáznam na vlastní zařízení.

Při poletovém rozboru Vám rádi odpovíme Vaše další otázky týkající se létání.

PODMÍNKY PRO USKUTEČNĚNÍ LETU

Dárkový poukaz na let ultralightem platí pro jednu osobu starší 15 let. Osoby mladší 15 let mohou absolvovat let pouze s písemným souhlasem jejich zákonného zástupce. Váhové omezení pasažéra je do 100kg. Průběh letu se může lišit dle aktuálních a nepředvídatelných povětrnostních podmínek. V případě zhoršení letových podmínek může být let v zájmu zachování bezpečnosti předčasně ukončen. Pro detaily nás kontaktujte.

OBJEDNEJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

NA SEZNAMOVACÍ VYHLÍDKOVÝ LET

a darujte jedinečný zážitek