Toužíte ochutnat krásu létání? 

Pak je pro Vás seznamovací vyhlídkový let přímo stvořený. Posaďte se do kokpitu sami s pilotem. Budete mít veškeré ovládání před sebou a můžete si tak plně vychutnat pohled z výšky na Českou krajinu. Vžijte se do role pilota a převezměte na chvíli řízení letadla. Vyzkoušíte si zatáčky, stoupání, klesání, navigaci a orientaci v 3D prostoruCelý let Vám rádi přizpůsobíme dle Vašich přání.

Preferujeme osobní přístup a diskrétnost. Domluvíme se společně na termínu s nejklidnějším počasí a přizpůsobíme let tak, abyste ani nepoznali, že jste 1000 metrů nad zemí.

Létáme na moderních dvoumístných letadlech, která jsou určena pro rekreační, kondiční nebo zábavné lety. Jde o tzv. dolnoplošníky, takže vynikající výhled z kabiny ještě umocní Váš zážitek.

Létáme od svítání do západu slunce podle potřeb našich zákazníků.

CENÍK

Seznamovací let

20 min


1.890,-Kč

Seznamovací let

30 min


2.790,-Kč

Seznamovací let

40 min


3.790,-Kč

Seznamovací let

60 min


4.990,-Kč

Při objednání více poukazů najednou a na delší lety než 60 minut připravíme speciální nabídku - kontaktujte nás zde.
Dobu letu počítáme od vzletu do přistání. Ceny letů jsou uvedeny včetně DPH.

PODROBNOSTI O SEZNAMOVACÍCH LETECH

20 min příprava a instruktáž před letem
20 / 30 / 40/ 60 min letu pro 1 osobu
20 min rozbor po letu


Před letem se dozvíte v krátkosti informace o letišti, letadle a jeho fungování, navigaci a mapách, radiokomunikaci apod..

Během samotného letu se podíváte do zajímavých míst v blízkosti Hradce Králové/ Ostravy/ Frýdlantu n. O. a vyzkoušíte si řízení letadla. Během letu je možné fotit i natáčet na vlastní zařízení.

Při poletovém rozboru Vám rádi odpovíme Vaše další otázky týkající se létání.

PODMÍNKY PRO USKUTEČNĚNÍ LETU

Dárkový poukaz na let ultralightem platí pro jednu osobu starší 15 let. Osoby mladší 15 let mohou absolvovat let pouze s písemným souhlasem jejich zákonného zástupce. Váhové omezení pasažéra je do 100kg. Průběh letu se může lišit dle aktuálních a nepředvídatelných povětrnostních podmínek. V případě zhoršení letových podmínek může být let v zájmu zachování bezpečnosti předčasně ukončen. Pro detaily nás kontaktujte.

REFERENCE

Toto o nás řekli naši letci seznamovacích vyhlídkových letů.

MILAN- Frýdlant nad Ostravicí


Skvělý pilot p.Petr ADAMEC v krásném, ale větrném počasí i v turbulentním povětří s naprostou jistotou a profesionalitou řídil.. Poměrně malý stroj ovládal naprosto suverénně ! Půlhodinový let byl na trase dle mého přání. Vystoupali jsme nad Lysou horu, dvakrát obkroužili vrchol hory a pokračovali směr h.Smrk nad přehradou Šance. Nádherné výhledy i na slovenské hory. Roháče, Vys.Tatry i vzdálený Kľak nad Prievidzou. Pak už let přes Pustevny, Radošť, Trojanovice s výhledy na Frenštát, pak Kunčice p.O., pak Čeladná a dva okruhy nad našim bydlištěm v poměrně malé výšce a dál přes Pstruží nad Vyhlídkou zpět na letiště ve Frýdlantu.  Ještě jednou obdiv k pilotovi a let v nádherném stroji ! Dostal jsem také dva 20% slevové kupony na příští let, které doufám v blízké budoucnosti rád využiju !

Reference ze dne 11.8.2018

KAREL - Přerov


Let dostal taťka k narozeninám a byl naprosto nadšený a spokojený! Má perfektní zážitek, instruktoři mu vše skvěle vysvětlili, viděl něco nového a zajímavého, sám pak skoro po celou dobu letu pilotoval 🙂 Má krásné fotky na památku 🙂 Naprostá senzace a spokojenost, rozhodně doporučuji zakoupit!

Skvělý přístup a domluva se všemi, všichni jsou moc milí a sympatičtí 🙂 Na letišti jsme čekali o trochu dýl, což nám nevadilo, páni piloti nám však jako kompenzaci nabídli druhý let a to zcela zdarma, takže se proletěla i mamka 🙂 Takže skvělá kompenzace, kterou jsme opravdu nečekali + navíc k ní ještě dva slevové kupony na další let. Jednoznačně tedy pefektní zážitek a dárek!

Rozhodně doporučujeme celá rodina, byli jsme nadšení 🙂

Reference ze dne 19.4.2018

JAROMÍRA- Přerov


V neděli 13.května 2018 jsem po obdržení dárkového poukazu k 70tinám absolvoval vyhlídkový let u Vaši společnosti OKA FLIGHT SEVICES ultralightem. Byl to úžasný zážitek na který budu dlouho v dobrém vzpomínat.

Reference ze dne 13.5.2018

TERKA - Hradec Králové


Úžasný zážitek. Pilotovala jsem poprvé v životě. Vše mi bylo podrobně vysvětleno. Samotný let nádherný, 40 min letu uteklo jako voda. Děkuji panu Benešovi z HK za laskavý a trpělivý přístup.

Moc díky, krásné dny, Terka

Reference ze dne 12.9.2017

Chcete mít letecké zážitky kdy jen budete chtít?

Více informací o tom, jak se stát pilotem, se dozvíte zde...

OBJEDNEJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

NA SEZNAMOVACÍ VYHLÍDKOVÝ LET

a darujte jedinečný zážitek