Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více Informací.

Ze života našeho týmu

Letecká zábava 2022 je za námi. Jaká byla?

Letecká zábava 2022 je za námi. Jaká byla?
V pátek 29.4., den před čarodějnicemi, proběhla v Kunčicích pod Ondřejníkem Letecká zábava. Slétli se na ní místní i přespolní, letci i neletci, na každý pád samí dobří lidé, co se umí dobře bavit. 

Letecká zábava v Kunčicích pod Ondřejníkem se po dvouleté covidové pauze znovu uskutečnila na konci dubna. Na její přípravě se podílelo mnoho členů Leteckého spolku v Kunčicích p/O, ať přípravami, dary do tomboly nebo účastí na samotné akci a příspěvkem při vstupu.

K poslechu i tanci na Letecké zábavě zahrála skvělá a již tradiční kapela FreeRock. Na akci nechyběly letušky ani piloti v kostýmech, bohatá letecká tombola, výborný guláš a tanečky až do ranních hodin.
Díky patří všem organizátorům, obsluze, kapele a hlavně účastníkům. Ti všichni vytvořili nezapomenutelnou atmosféru a další legendární akci, na kterou budeme v Kunčicích dlouho vzpomínat.
Další akce v Kunčicích- > Kunčice Air Camp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts