Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více Informací.

Ze života našeho týmu

Letecké bezpečnostní školení v Hradci Králové a Beskydech

Letecké bezpečnostní školení v Hradci Králové a Beskydech

Získáním pilotního průkazu vzdělávání pilota zdaleka nekončí. Ba naopak. I zkušený pilot se musí neustále zdokonalovat. A proto se členové OKA FLIGHT Teamu pravidelně účastní nadstavbových školení, jakými byla i ta v Hradci Králové a Beskydech.


 

2.3.2020 proběhlo v Hradci Králové jarní bezpečnostní školení. Hlavním tématem bylo přiblížení podmínek pro bezpečné létání v roce 2020. Lektory byli Ing. Martin Zušťák, inspektor LAA za ULL a Ing. Miroslav Bouda, inspektor Úřadu pro civilní letectví za všeobecné letectví. Přestože se školení konalo v pondělí, účast byla hojná, přednášky zajímavé a diskuse plodná.

V únoru 2020 proběhlo podobné školení i na letišti Frýdlant nad Ostravicí a piloti OKA FLIGHT Teamu zde byli rovněž  zastoupeni ve vysokém počtu. Přednášku vedl Ing. Jan Špaček, inspektor LAA za ULL.

Seznam dalších termínů školení pilotů a instruktorů je k dispozici na webu LAA. Všem pilotům děkujeme za účast a přejeme bezpečné létání nejen  v roce 2020.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts