Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více Informací.

Ze života našeho týmu

Navigační soutěž „Pohár Petra Tučka“ 2019

Navigační soutěž „Pohár Petra Tučka“ 2019

Vážení přátelé letectví a navigačních soutěží,

srdečně Vás zveme v sobotu 20.7.2019 na letiště Hradec Králové, kde se uskuteční 6. kolo navigačních soutěží „Navigační pohár Petra Tučka“ ve spolupráci s Leteckými službami Hradec Králové, a.s.

Soutěž je vypsána jak pro kategorii rekreační, tak pro kategorii sportovní.

Prosím, využijte v maximální míře registraci posádek na ppt.laacr.cz.
Startovné pro předregistrované soutěžící činí 100,- Kč/osoba, ostatní 150,- Kč/osoba.

Briefing je plánován na 9:30 LOC na budově č.154. Přílet, ppř. informace na pohybových plochách dle služby AFIS (KRÁL INFO 122,005). Stravování bude zajištěno během celého závodního dne. Po vyhlášení výsledků a rozdání hodnotných cen, bude možno pokračovat dále v rozboru soutěže. Ceny do soutěže věnovali: Letecké služby Hradec Králové, a.s., DSA, a.s., OKA FLIGHT Team a CAA s.r.o. pořádající letošní CIAF 2019.

Příspěvek 20 l benzinu (BA 98) na soutěžní let je připraven pro řádné členy Svazu UL. Tankování bude zajištěno pro všechny a to na letišti Jaroměř, pro omezený počet závodníků také přímo na LKHK z kanystrů.

Organizátor: Tomáš Kvítek, mob. tel. č. 733 546 039.

V případě nepřízně počasí se závod překládá na náhradní termín, který bude upřesněn (budeme se snažit hned následující den 21.7.2019)

Těšíme se na Váš přílet, letu zdar!

Za LSHK, a.s. ředitel závodu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts