Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více Informací.

Ze života našeho týmu

Nové materiály v sekci Metodika výcviku

Nové materiály v sekci Metodika výcviku

OKA FLIGHT Team publikuje vlastní podrobnou metodiku výcviku. Proč to děláme a jak tyto materiály vznikají?


Autor: Leoš Liška

Důvodů pro tvorbu vlastní metodiky výcviku je více. První důvod je, že jsme nenašli žádnou metodiku, která by z našeho pohledu vyhovovala UL výcviku. Dalším důvodem, proč mít sepsanou kvalitní metodiku pilotního výcviku, je její sjednocení. Naše škola má 12 instruktorů, se kterými jsme se potřebovali sladit v tom, jak učit nové piloty.

Tím úplně nejdůležitějším důvodem pro tvorbu metodiky výcviku je ale skutečnost, že máme vynikající instruktory s dlouholetou praxí. Ti do metodiky vtělili roky ověřené postupy jak učit létat s mnoha postřehy a životními zkušenostmi.

Dokumenty metodiky výcviku jsou otevřené. Budeme se s nimi zabývat na každé metodické radě a jsme připraveni je doplnit o další, možná výstižnější, popisy. Vítány jsou i návrhy od jiných pilotů. V následujících krocích dokumenty doplníme obrázky, aby byly ještě více výstižné.

Na metodice pracovali instruktoři OKA FLIGHT Teamu, jmenovitě Milan Formánek, Milan Koutný, Michal Vejběra, Jan Kánský, Robert Kamenný a Leoš Liška. Všem velký dík za kvalitní práci.

Nové materiály v sekci Metodika výcviku zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts