Toužíte ochutnat krásu létání? 

Pak je pro Vás seznamovací let přímo stvořený. Posaďte se do kokpitu sami s pilotem. Budete mít veškeré ovládání před sebou a můžete si tak plně vychutnat pohled z výšky na Českou krajinu. Vžijte se do role pilota a převezměte na chvíli řízení letadla. Vyzkoušíte si zatáčky, stoupání, klesání, navigaci a orientaci v 3D prostoruCelý let Vám rádi přizpůsobíme dle Vašich přání.

Preferujeme osobní přístup a diskrétnost. Domluvíme se společně na termínu s nejklidnějším počasí a přizpůsobíme let tak, abyste ani nepoznali, že jste 1000 metrů nad zemí.

Létáme na moderních dvoumístných letadlech, která jsou určena pro rekreační, kondiční nebo zábavné lety. Jde o tzv. dolnoplošníky, takže vynikající výhled z kabiny ještě umocní Váš zážitek.

Létáme od svítání do západu slunce podle potřeb našich zákazníků.

CENÍK

Seznamovací let

20 min


1.890,-Kč

Seznamovací let

30 min


2.790,-Kč

Seznamovací let

40 min


3.790,-Kč

Seznamovací let

60 min


4.990,-Kč

Při objednání více poukazů najednou a na delší lety než 60 minut připravíme speciální nabídku - kontaktujte nás zde.
Dobu letu počítáme od vzletu do přistání. Ceny letů jsou uvedeny včetně DPH.

PODROBNOSTI O SEZNAMOVACÍCH LETECH

20 min příprava a instruktáž před letem
20 / 30 / 40/ 60 min letu pro 1 osobu
20 min rozbor po letu


Před letem se dozvíte v krátkosti informace o letišti, letadle a jeho fungování, navigaci a mapách, radiokomunikaci apod..

Během samotného letu se podíváte do zajímavých míst v blízkosti letiště a vyzkoušíte si řízení letadla. Během letu je možné fotit i natáčet na vlastní zařízení.

Po seznamovacím letu Vám rádi odpovíme Vaše další otázky týkající se pilotního výcviku a létání.

PODMÍNKY PRO USKUTEČNĚNÍ LETU

Dárkový poukaz na let ultralightem platí pro jednu osobu starší 15 let. Osoby mladší 15 let mohou absolvovat let pouze s písemným souhlasem jejich zákonného zástupce. Váhové omezení pasažéra je do 100kg. Průběh letu se může lišit dle aktuálních a nepředvídatelných povětrnostních podmínek. V případě zhoršení letových podmínek může být let v zájmu zachování bezpečnosti předčasně ukončen. Pro detaily nás kontaktujte.

REFERENCE

Toto o nás řekli naši letci seznamovacích letů.

MILAN- Frýdlant nad Ostravicí


Skvělý pilot p.Petr ADAMEC v krásném, ale větrném počasí i v turbulentním povětří s naprostou jistotou a profesionalitou řídil.. Poměrně malý stroj ovládal naprosto suverénně ! Půlhodinový let byl na trase dle mého přání. Vystoupali jsme nad Lysou horu, dvakrát obkroužili vrchol hory a pokračovali směr h.Smrk nad přehradou Šance. Nádherné výhledy i na slovenské hory. Roháče, Vys.Tatry i vzdálený Kľak nad Prievidzou. Pak už let přes Pustevny, Radošť, Trojanovice s výhledy na Frenštát, pak Kunčice p.O., pak Čeladná a dva okruhy nad našim bydlištěm v poměrně malé výšce a dál přes Pstruží nad Vyhlídkou zpět na letiště ve Frýdlantu.  Ještě jednou obdiv k pilotovi a let v nádherném stroji ! Dostal jsem také dva 20% slevové kupony na příští let, které doufám v blízké budoucnosti rád využiju !

Reference ze dne 11.8.2018

KAREL - Přerov


Let dostal taťka k narozeninám a byl naprosto nadšený a spokojený! Má perfektní zážitek, instruktoři mu vše skvěle vysvětlili, viděl něco nového a zajímavého, sám pak skoro po celou dobu letu pilotoval 🙂 Má krásné fotky na památku 🙂 Naprostá senzace a spokojenost, rozhodně doporučuji zakoupit!

Skvělý přístup a domluva se všemi, všichni jsou moc milí a sympatičtí 🙂 Na letišti jsme čekali o trochu dýl, což nám nevadilo, páni piloti nám však jako kompenzaci nabídli druhý let a to zcela zdarma, takže se proletěla i mamka 🙂 Takže skvělá kompenzace, kterou jsme opravdu nečekali + navíc k ní ještě dva slevové kupony na další let. Jednoznačně tedy pefektní zážitek a dárek!

Rozhodně doporučujeme celá rodina, byli jsme nadšení 🙂

Reference ze dne 19.4.2018

JAROMÍRA- Přerov


V neděli 13.května 2018 jsem po obdržení dárkového poukazu k 70tinám absolvoval let u Vaši společnosti OKA FLIGHT SEVICES ultralightem. Byl to úžasný zážitek na který budu dlouho v dobrém vzpomínat.

Reference ze dne 13.5.2018

TERKA - Hradec Králové


Úžasný zážitek. Pilotovala jsem poprvé v životě. Vše mi bylo podrobně vysvětleno. Samotný let nádherný, 40 min letu uteklo jako voda. Děkuji panu Benešovi z HK za laskavý a trpělivý přístup.

Moc díky, krásné dny, Terka

Reference ze dne 12.9.2017

Chcete mít letecké zážitky kdy jen budete chtít?

Více informací o tom, jak se stát pilotem, se dozvíte zde...

OBJEDNEJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

NA SEZNAMOVACÍ LET

a darujte jedinečný zážitek