Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více Informací.

Ze života našeho týmu

Spolupráce OKA FLIGHT Teamu s Armádou České republiky

Spolupráce OKA FLIGHT Teamu s Armádou České republiky

Jádro OKA FLIGHT Teamu tvoří profesionální vojenští letci s neocenitelnými leteckými zkušenostmi.


Mnozí naši letci stále jsou či byli špičkoví vojenští piloti, kteří zastávali významné velitelské pozice ve vzdušných silách České republiky, účastnili se zahraničních misí a pracovali na významných postech v zahraničí. Spoluprací s AČR pokračujeme v předávání zkušeností.

Tyto letecké a organizační zkušenosti nás provází v našem dalším působení v OKA FLIGHT Teamu. Lety a lidskými životy ověřené postupy praktikované ve vzdušných silách považujeme pro naše létání za nejlepší.

Máme jasnou organizační strukturu s jedním vedoucím, jasná pravidla, na kterých fungujeme. Standardizujeme výcvik i samotné létání, pro piloty pořádáme zdokonalovací školení. Máme jednotnou metodiku výcviku a na instrukčně - metodických zaměstnáních neustále dolaďujeme naše postupy a školíme naše členy. Instruktoři jsou sdruženi v metodické radě, jenž je významným poradním orgánem vedoucího. Navíc jsme zavedli safety systém postavený na dobrovolných anonymních hlášeních událostí a zkušeností. Piloti píší, co kdo zažil a co se komu během létání stalo, aby se ostatní piloti poučili. Sdílením zkušeností zvyšujeme bezpečnost, což je další z ověřených postupů.

Srdcem stále zůstáváme velice blízko našim vzdušným silám a spolupráce s AČR je velmi přirozeným krokem. Jsme rádi že i díky Benefitům pro vojáky a veterány můžeme našim vojenským příslušníkům včetně jejich rodin nabídnout možnost nejdřív zkusit si létání a pak i naučit se létat. Propagujeme létání a hledáme nové piloty do týmu.

Těšíme se na nové členy z řad vojáků, aktivních záloh, vojenské policie, válečných veteránů či zaměstnanců MO a jejich rodinných příslušníků.

Za OKA FLIGHT Team,

plk. gšt. vv. Ing. Leoš Liška,

Vedoucí a šéfpilot OKA FLIGHT Services

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts