Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více Informací.

Ze života našeho týmu

V novém roce s hlavou v oblacích

V novém roce s hlavou v oblacích

Na jaře 2020 otevíráme v Hradci Králové, Přerově a v Beskydech nové pilotní kurzy na ULL. Získej pilotní průkaz a staň se s námi pilotem!


Přidej se k partě pilotů

Nejen, že tě naučíme létat, ale budeš s námi v dobrých rukou i po získání pilotního průkazu. Krom půjčování letadel, doplňujících kurzů a přeškolování, pořádáme i kupu akcí. Za zmínku stojí například loňská návštěva vojenské základny v Čáslavi, Bylnice Air Camp nebo skupinové letecké výlety na Slovensko a do Chorvatska.

Návštěva letecké základny Čáslav OKA FLIGHT Team
Let ve skupině OKA FLIGHT Team
Okus nadpozemský život

Někdo si k nám chodí splnit dětský sen, někdo vezme syna nebo vnučku a výcvikem smysluplně stráví společný čas. Někoho si létáním čistí hlavu a dá tak na chvíli zapomenout starostem běžného života. Ať je tvoje motivace jakákoliv, jedno je jisté - létání je láska. Rozšiř si obzory o další dimenzi a poznej svět z nadpozemské výšky.

Skupinový přelet do LKPO OKA FLIGHT Team
Jdeš do toho?
Loni s OKA FLIGHT Teamem získalo pilotní průkaz 8 studentů. Těšíme se, že letos jich minimálně stejně tolik přibude. Více o průběhu pilotního výcviku na našem webu nebo přímo u Leoše "Foxe" Lišky.
Letu zdar!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts