Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více Informací.

Letecký spolek Kunčice p/O

Spolek sdružuje členy, přátele a podporovatele letectví v Kunčicích pod Ondřejníkem

O čem je Letecký spolek Kunčice p/O?

Letecký spolek Kunčice p/O byl založen s cílem propagace letectví, vybudování a provozování plochy pro sportovní a rekreační létání v Kunčicích pod Ondřejníkem , a také s cílem vybudovat zázemí plochy.

Spolek propaguje letectví a letecké aktivity, spolupracuje se školami a organizacemi tak, aby přispěl k technickému vzdělávání mládeže. Pořádá rovněž společenské akce propagující letectví a je členem Českého svazu letectví.

Řádným členem Leteckého spolku Kunčice p/O se může stát každý slušný člověk podporující letectví a cíle spolku starší 18 let. Přihlášku za člena spolku schvaluje členská schůze. Zájemci o členství ve spolku se mohou přihlásit přes náš přihlašovací formulář.

Členství v Leteckém spolku Kunčice p/O

Letecký spolek Kunčice p/O z.s. sdružuje všechny příznivce létání, kteří se chtějí podílet na leteckých aktivitách především v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Členství je dobrovolné, neplatí se žádné povinné vstupní ani povinné další členské poplatky. Nebráníme se ale dobrovolným příspěvkům. Daleko více uvítáme pomoc členů a podporovatelů při popularizaci letectví v Kunčicích pod Ondřejníkem a pomoc při akcích, které bude Letecký spolek pořádat.

Členové spolku mají výhodné ceny pro seznamovací lety.

Letecký spolek Kunčice p/O si vyhrazuje právo schválit přihlášku.

Sledujte nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget