Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více Informací.

Seznamovací lety

Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké to je být pilotem!

Můžete objednat také jako
DÁRKOVÝ POUKAZ

Toužíte si vyzkoušet, jaké to je být pilotem?

Pak je pro vás Seznamovací let přímo stvořený.


Posaďte se do kokpitu sami s pilotem. Budete mít veškeré ovládání před sebou a můžete si tak plně vychutnat pohled z výšky na Českou krajinu. Vžijte se do role pilota a převezměte na chvíli řízení letadla. Vyzkoušíte si zatáčky, stoupání, klesání, navigaci a orientaci v 3D prostoruCelý let Vám rádi přizpůsobíme dle Vašich přání.

Zažijete s námi krásu létání od přípravy samotného letu až po přistání. Naši piloti vám vysvětlí jak létáme, prakticky ukáží, jak se letadlo pilotuje a Vy už na vlastní kůži zažijete, jak je létání okouzlující. A možná se do něj zamilujete stejně jako my, takže se po přistání nebudete moci dočkat, až se do vzduchu podíváte příště.

Létáme od svítání do západu slunce podle potřeb našich zákazníků.

CENÍK

99
1.990 Kč
99
2.890 Kč
99
3.890 Kč
99
4.990 Kč

Při objednání více poukazů najednou a na delší lety než 60 minut připravíme speciální nabídku - NAPIŠTE NÁM

Seznamovací let můžete objednat také jako DÁRKOVÝ POUKAZ. Stačí tuto možnost zaškrtnout v objednávce.

Dobu letu počítáme od vzletu do přistání. Ceny letů jsou uvedeny včetně DPH.

ZVÝHODNĚNÍ & SLEVY

SEZNAMOVACÍ LET

ZDARMA

V případě, že se po absolvování Seznamovacího letu rozhodnete přihlásit do našeho PILOTNÍHO VÝCVIKU, bude Vám od jeho ceny odečtena hodnota vašeho Seznamovacího letu.

CHCI LETĚT ZNOVU!

SLEVA 20%

Pokud už jste s námi v minulosti letěli, můžete uplatnit SLEVU 20% pro váš další let.

Stačí zaškrtnout tuto možnost v objednávkovém formuláři.

KLIENTI VoZP a VOJÁCI AČR

SLEVA 20%

Jste klientem Vojenské zdravotní pojišťovny nebo příslušníkem AČR? Pak pro Vás máme připravenou SLEVU 20% na váš Seznamovací let.

Stačí zaškrtnout tuto možnost v objednávkovém formuláři.

PRŮBĚH
SEZNAMOVACÍHO LETU

  • příprava a instruktáž před letem
  • 20 / 30 / 40/ 60 min letu pro 1 osobu
  • rozbor po letu

Před letem se dozvíte v krátkosti informace o letišti, letadle a jeho fungování, navigaci a mapách, radiokomunikaci apod..

Během samotného letu se podíváte do zajímavých míst v blízkosti letiště a vyzkoušíte si řízení letadla. Během letu je možné fotit i natáčet na vlastní zařízení.

Po seznamovacím letu Vám rádi odpovíme Vaše další otázky týkající se pilotního výcviku a létání.

PODMÍNKY PRO
USKUTEČNĚNÍ LETU

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Dárkový poukaz na let ultralightem platí pro jednu osobu starší 15 let. Osoby mladší 15 let mohou absolvovat let pouze s písemným souhlasem jejich zákonného zástupce.

VÁHOVÉ OMEZENÍ

Váhové omezení pasažéra je do 100kg.

POVĚTRNOSTNÍ PODMÍNKY

Průběh letu se může lišit dle aktuálních a nepředvídatelných povětrnostních podmínek. V případě zhoršení letových podmínek může být let v zájmu zachování bezpečnosti předčasně ukončen. Pro detaily nás kontaktujte.

PILOTEM NA VLASTNÍ KŮŽI

Převezmi na chvíli řízení a vyzkoušej si zatáčky, stoupání, klesání, navigaci a orientaci v 3D prostoru!

Reference

REFERENCE

caret-down caret-up caret-left caret-right
JAROMÍR- Přerov Reference ze dne 13.5.2018

V neděli 13.května 2018 jsem po obdržení dárkového poukazu k 70tinám absolvoval let u Vaši společnosti OKA FLIGHT SEVICES ultralightem. Byl to úžasný zážitek na který budu dlouho v dobrém vzpomínat.

 

KAREL - Přerov Reference ze dne 19.4.2018

Let dostal taťka k narozeninám a byl naprosto nadšený a spokojený! Má perfektní zážitek, instruktoři mu vše skvěle vysvětlili, viděl něco nového a zajímavého, sám pak skoro po celou dobu letu pilotoval 🙂Má krásné fotky na památku 🙂 Naprostá senzace a spokojenost, rozhodně doporučuji zakoupit!

Skvělý přístup a domluva se všemi, všichni jsou moc milí a sympatičtí 🙂 Na letišti jsme čekali o trochu dýl, což nám nevadilo, páni piloti nám však jako kompenzaci nabídli druhý let a to zcela zdarma, takže se proletěla i mamka 🙂 Takže skvělá kompenzace, kterou jsme opravdu nečekali + navíc k ní ještě dva slevové kupony na další let. Jednoznačně tedy pefektní zážitek a dárek!

Rozhodně doporučujeme celá rodina, byli jsme nadšení 🙂

TERKA - Hradec Králové Reference ze dne 12.9.2017

Úžasný zážitek. Pilotovala jsem poprvé v životě. Vše mi bylo podrobně vysvětleno. Samotný let nádherný, 40 min letu uteklo jako voda. Děkuji panu Benešovi z HK za laskavý a trpělivý přístup.

Moc díky, krásné dny, Terka

BÝT PILOTEM JEN NA CHVÍLI TI NESTAČÍ?

Chceš mít letecké zážitky kdy jen budeš chtít?